SERWIS KONCENTRATORÓW TLENU

 

Nasz serwis posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu naprawy koncentratorów tlenu oraz innego sprzętu elektronicznego, naprawiamy koncentratory stacjonarne jak i przenośne. Każda naprawa jest wykonywana przez certyfikowanego fachowca.
Sprawdzimy Twój sprzęt i wycenimy naprawę. Doradzimy Ci najkorzystniejsze rozwiązanie. Ponosisz jedynie koszty wysyłki urządzenia w obie strony tj. 40zł.
Wykonujemy również przeglądy okresowe. Przy okazji przeglądu sprawdzamy kompleksowo cały sprzęt, nie ograniczamy się jedynie do wymiany filtrów. Na życzenie na czas naprawy / przeglądu dostarczamy aparat zastępczy.           

 

Serwis koncentratorów tlenu - Warszawa

Naprawiamy koncentratory tlenu wszystkich producentów dostępnych na rynku m.in. Devilbiss 515, 520, 525KS , Invacare, Philips Respironics, Krober O2, AirSep. Stosujemy części zamienne europejskich i amerykańskich producentów co zapewnia normalną żywotność, głośność i wydajność aparatów. Aparat w pełni sprawny to taki w którym przy maksymalnym przepływie ( zazwyczaj 5l/min) nie sygnalizuje niższego stężenia tlenu. Stosowane przez nas filtry zapewniają, żywotność, prawidłową filtracje nie skracając trwałości aparatu.
W naszym punkcje stacjonarnym można nabyć filtry i akcesoria do koncentratorów tlenu takie jak: dreny, kaniule (wąsy tlenowe), łączniki, przejściówki, skraplacze wody.

 

Serwis przenośnych koncentratorów tlenu

Posiadamy rozwinięte zaplecze serwisowe i nie ograniczamy się do naprawy aparatów stacjonarnych. Nie tylko wypożyczamy przenośne koncentratory tlenu, ale i kompleksowo naprawiamy. Przenośny koncentrator tlenu to urządzenie o wiele bardziej zaawansowane technicznie. Wymaga bardziej wyspecjalizowanych napraw nie tylko sit molekularnych, kompresorów ale i modułów sterujących, baterii. Serwisujemy takie modele przenośnych koncentratorów tlenu jak: Airsep Live Style, Airsep FreeStyle, Airsep Focus, Invacare XPO, Invacare Solo, Inogen One G1, Inogen One G2, Inogen One G3, Inogen One G4, Sequal Eclipse 1,2,3,5, Devilbiss iGO, GCE Zen-O.

biuro@elektrotechmed.pl